Gambitowe plany na listopad 2014

Postanowiłem, że podkradnę pomysł, jaki widziałem czas jakiś temu na pewnym blogu. Niestety nie mogę sobie przypomnieć na jakim, więc od razu przepraszam, za brak „creditsów”. Pomysł ten, to rozpiska planów recenzenckich na nadchodzący miesiąc. Oto listopad 2014.

Mała aktualizacja. Już wiem, gdzie widziałem takie wpisy z planami – na blogu For2Players. Dzięki za cynk 🙂

Idea jest taka, że ów wpis będzie nie tylko drogowskazem dla Was, ale i batem dla mnie. W końcu jeśli obiecałem Wam recenzję jakiegoś tytułu, to muszę się z tego wywiązać, prawda? Oto co mam zamiar pokazać Wam w tym miesiącu (kolejność niekoniecznie chronologiczna).

Materiały, które już mam nakręcone i czekają tylko na montaż to recenzje wideo Shadowrun: Crossfire i Pathfinder Adventure Card Game: Skull and Shackles. Obie te recenzje zapewne zobaczycie jeszcze w tym tygodniu.

Plany na resztę miesiąca obejmują następujące gry: Level 7 [Omega Protocol], Space Empires 4X, Terror in Meeple City, Damage Report, Doomtown Reloaded i A Study In Emerald. Może zmieści się też Legendary Encounters: An Alien Deck Building Game, ale nie jestem tego pewien.

Jeśli macie jakieś szczególne upodobania co do recenzji, to możecie zerknąć na moją kolekcję i zgłosić w komentarzach zapotrzebowanie na recenzję jakiegoś tytułu. Zobaczę co da się zrobić.

No i tyle w pierwszym moim „planowym wpisie”. Zapraszam do oglądania nowych materiałów w każdą środę i niedzielę.