Valhalla – wideorecenzja

Łukasz Woźniak, znany też jako Wookie, niedawno stworzył grę o ninjach. Jednak było to dla niego za mało brutalne i poszedł w kierunku bardziej krwawych wojowników. Stworzył grę o Wikingach (i olbrzymach). Tą grą jest Valhalla.

Oprócz gry, stworzył też platformę crowdfungingową, która ma służyć do wspierania tylko gier planszowych. Nazywa się ona Zagramw.to i jej debiutancką kampanią jest właśnie Valhalla. Znajdziecie ją pod tym linkiem. A teraz obejrzyjcie recenzję i zobaczcie, czy warto to wesprzeć.

 • Jacek Filon

  Tomku!Prawdziwa cnota:”Krytyk się nie boi!”Jesteś chyba jedynym recenzentem, który powiedział to co myśli o tej grze a nie to co chciał usłyszeć wydawca.Duży szacun!Pozdrawiam.

 • Michał Michał

  Brawo Tomek ! . Cieszę się, ze widzisz często te błędy, uwagi czy niuanse, których inni nie widza albo nie chcą zobaczyć 🙂 I to dla mnie nazywa sie rzetelna opinia i recenzent 🙂

 • Całka Riemanna

  Gratulując Łukaszowi i wspierającym ufundowania gry to tak szczerze powiedziawszy nie widzę w tej grze nic nowatorskiego. Mechanizm z kostkami trochę jak w (dice) Istanbuł, niezrozumiały (przynajmniej dla mnie) mechanizm odchodzenia twoich wojów do niebios, interakcji jak na lekarstwo. A na deser kufel i SCD 179 PLN. Aha.
  PS. Zamiast kufla -> wieża do kości 😉

 • Adam Kobyliński

  Zahramw.to to chyba wersja czeska 😉