Najeźdźcy z Północy – wideorecenzja

Wikingowie mają od pewnego czasu niesamowite branie. Co gra, to wikingowie (chyba, że Mars albo zombie). Tym razem zajrzymy do wioski, z której pochodzą Najeźdźcy z Północy.

Jest to polska edycja Raiders of the North Sea wydana na wspieraczce przez Games Factory Publishing. Zbieramy drużynę wikingów i ruszamy grabić północne tereny. Zobaczcie jak to wygląda.

 • Jacek Filon

  Po raz kolejny w recenzji tego tytułu, recenzujący chce błysnąć znajomością geografi…….I niestety popełnia straszną gafę!!!!Czy w tytule(nawet jeżeli niefortunnie przetłumaczonym) Jest coś o najeździe północy?Nie!Jest o najeźdźcach z północy! A to jest duża różnica.Czy chłopakom np z Pragi Północ (Warszawa)ktoś może zabronić „wypadów” na Białołękę, która jest na północ od Pragi Płn?Po drugie jeżeli już ktoś tak napradwę chce się czepiać tych najazdów z północy tylko tak dla zasady(bo jak już wyjaśniłem nie wynikającej z tytułu) to niech spojrzy na mapę świata z której uczą się np dzieci w Australi i z której prawdopodobnie uczył się autor gry pochodzący z Nowej Zelandi.Pozdrawiam i zachęcam do grania w bardzo dobrą grę, której nie muszą wspirać mega wyczesane figurki aby się musiała sprzedać.W dodatku gra jest w bardzo atrakcyjnej cenie.No i niebawem rusza akcja z dodatkami na wspieram to 🙂

  • Ciekawe, że największa burzę wywołał ten element recenzji, który nie miał żadnego wpływu na moją końcową ocenę 🙂

   • Jacek Filon

    Drogi Tomku, do oceny końcowej nie mam najmniejszej pretensji, gdyż jest to Twoja subiektywna ocena :-)Dla mnie ta gra ma co najmniej 8.5/10.Dla kogoś innego może mieć 1/10. Bo np. nie nazywa się:Najeźdźcy z Południa albo że ma kości lub też że nie ma figurek czy tylko dla tego że nie nazywa się Blood Reiders.Każdy ma swoje kryteria oceny i ja to w większym lub mniejszym stopniu akceptuję.Ale nie jestem w stanie przejść obojętnie wobec notorycznego już (nieuzasadnionego)czepiania się tytułu tej gry.Wybacz że akurat na Ciebie Tomku trafiły moje żale.Musisz jednak wiedzieć że bardzo lubię Twoje recenzje i Twój GambitTv.Dlatego gdy zarzuty padły z Twoich ust mój poziom irytacji przebrał miarę i wylał się recenzją sięgającą akurat Ciebie.Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam już na kolejną Twoją videorecenzję.